Drużyna MRKS Gdańsk i Wiktoria Wróbel – Mistrzami Polski Juniorek

W dnaich 27-30 kwietnia br. w Zielonej Górze rozgrywane były Drużynowe i Indywidualne Mistzostwa Polski Juniorów. W turnieju drużynowym juniorek uczestniczyła nasza drużyna w składzie Wiktoria Wróbel, Adrianna Licbarska i Beata Traczyk-Kępa.Po wygraniu swojej grupy nasze dziewczęta zakwalifikowały się do ćwierćfinału,  w którym pokonały drużynę Bogorii Grodzisk Mazowiecki (3:1),  a następnie Politechnikę Rzeszów (3:1) i w finale UKS Dojlidy Białystok 3:0. W turnieju indywidualnym reprezentowali nas juniorzy: Rafał Formela i Jan Sękowski  i juniorki i Wiktoria Wróbel, Adrianna Licbarska i Beata Traczyk – Kępa. Największy sukces odniosła Wiktoria Wróbel, która wywalczyła drugi raz z rzędu tytuł Mistrzyni Polski Juniorek. Trzeci tytuł mistrzowski wywalczyła Wiktoria Wróbel z wychowankiem UKS Lis Sierakowice Dawidem Michną w grze podwójnej mieszanej. W grze podwójnej juniorek nasze reprezentantki wywalczyły kolejne trzy medale: srebrny Wiktoria Wróbel z Iloną Sztwiertnia (SKTS Sochaczew) i dwa brązowe – Adrianna Licbarska z Anną Brzyską (PKS Kolping Jarosław) i Marcelem Błaszykiem ((KS Polonia Kielce).Gratulujemy zawodniczkom, zawodnikom i trenerom !!!!!!!