Brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorek w grze pojedynczej Wiktorii Wróbel największym osiągnięciem indywidualnym w kategorii seniorskiej w historii klubu

W ponad 50. letniej historii sekcji tenisa stołowego naszego klubu odnotowaliśmy szereg znaczących sukcesów naszych zawodniczek i zawodników. Złote medale Mistrzostw Europy Kadetek Natalii Partyki, Drużynowy Puchar Polski Kobiet, II miejsce w Drużynowym Pucharze Polski Mężczyzn i brązowy medali w grze podwójnej kobiet – Mai Miklaszewskiej i Oli Michalak oraz wiele medali Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych należały do największych osiągnięć naszych zawodników.

Do tych najlepszych wyników należy dopisać pierwszy medal /brązowy/ w grze pojedynczej Mistrzostw Polski Seniorek, który w zakończonym sezonie seniorskim w znakomitym stylu wywalczyła Wiktoria Wróbel/rocznik 2006/. Warto zauważyć, że Wiktoria, będąc kadetką stoczyła  w półfinale bardzo wyrównany pojedynek /prowadząc nawet 2:1/ z Natalią Bajor – obrończynią tytułu Mistrzyni Polski.

Dodajmy, że w rozgrywkach I ligi kobiet nasza drużyna zajęła 2. miejsce a mężczyźni w rozgrywkach II ligi uplasowali się na 8. miejscu. Do zakończenia przerwanego sezonu młodzieżowego pozostały wszystkie Mistrzostwa Polski, które rozegrane mają być w okresie wrzesień-październik.