Świetny start naszych smoczych załóg na Mistrzostwach Polski- Bydgoszcz , czerwiec 2023

Tor  regatowy „ Brdyujście ”  w Bydgoszczy  w dniach 17-18.06.2023 roku gościł najlepszych Polskich zawodników  biorących udział  w VI Mistrzostwach  Polski na Łodziach 10 osobowych. Załogi naszego klubu na 7 rozegranych konkurencji   zdobyły sześć medali w tym 4 złote   wygrywając:  wyścigi Seniorek na 200 metrów , Mikst na 200 i 500 metrów oraz Open seniorów na 200 metrów  .

 Juniorzy w kategorii Open na 500 metrów  zdobyli srebrny medal a Mikst juniorów zdobył brązowy medal. Tym samym nasz klub na tych Mistrzostwach udowodnił że jest  najlepszym polskim klubem w kategorii seniorów a  juniorzy zdecydowanie najlepszym klubem z Gdańska a trzecim w Polsce po klubie MKS Polstyr Człuchów i Astori Bydgoszcz.

Wyniki nasze są efektem  przemyślanego  i na wysokim poziomie prowadzonego szkolenia połączonego z prowadzoną współpracą  ze szkołami jak i załogami amatorskimi- „Fan” trenującymi na naszym obiekcie.

Gratulujemy wyników naszym zawodnikom i ich trenerom .  Gorąco dziękujemy Gminie Miastu Gdańsk za finansowe wsparcie bez którego wyjazd na mistrzostwa Polski był by dużym finansowym wyzwaniem.