Cztery medale – złoty, srebrny i dwa brązowe wywalczyła nasza zawodniczka Wiktoria Wróbel na Mistrzostwach Europy Juniorów i Kadetów w Belgradzie

W ubiegły piątek zakończyły sie, trwające od 6 lipca Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów. Bardzo dobrze wypadła tam reprezentacja Polski, która wywalczyła 10 medali.W reprezentacji Polski na tę imprezę znalezło sie dwoje naszych zawodników Wiktoria Wróbel i Rafał Formela. Świetnie na tych zawodach zaprezentowała się Wiktoria Wróbel, która wywalczyła cztery medale: złoty w drużynie, srebrny w grze podwójnej miesznej ( z Tomaszem Redzimskim) brązowy medal w grze pojedynczej (przegrała z późniejszą mistrzynią Europy) oraz drugi brązowy w grze podwójnej juniorek (Iloną Sztwiertnią). Jest to drugi najlepszy wynik w historii naszego klubu, który wywalczyły młode zawodniczki. Wcześniej taka liczbe medali na Mistrzostwach Europy Kadetek wywalczyła Natalia Partyka. Bardzo się cieszymy i gratulujemy!!!!!!