Wiktoria Wróbel /MRKS Gdańsk/ mistrzynią Europy kadetek w grze mieszanej w Varażdinie

Na rozgrywanych w Varazdinie Mistrzostwach Europy kadetów duży sukces odniosła zawodniczka naszego klubu Wiktoria Wróbel. Najpierw jako podstawowa zawodniczka drużyny kadetek , wspólnie z koleżankami wywalczyła brązowy medal. Wiktoria w 5 rozegranych meczach / 8 pojedynków/ odniosła 7 zwycięstw. Polki pokonały Rosję 3:1; Turcję 3:0; Rumunię 3:1, Belgię 3:1 i uległy drużynie Niemiec 3:2. Następnie, w drugiej części mistrzostw Europy wspólnie z Miłoszem Redzimskim /Bogoria Grodzisk Mazowiecki/ wywalczyli tytuł mistrzów Europy w grze mieszanej pokonując w finale czesko-ukraiński duet: Martin Sip/Veronika Matiunina 3:0. Warto przypomnieć, że Weronika Wróbel zdobywając te dwa medale  powiększyła liczbę medali (do 7) zdobytych wcześniej przez wychowanki naszego klubu Teresę Zamiela i Natalię Partyka. Gratulujemy Wiktorii tego sukcesu!!!!!!!