Wiktoria Wróbel /MRKS Gdańsk/ – mistrzynią Polski juniorek a drużyna MRKS Gdańsk juniorek /Wróbel, Licbarska/ wicemistrzyniami Polski

Na rozegranych w dniach 27-30 maja br. w Ustrzykach Dolnych – Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów w tenisie stołowym duży sukces odniosły juniorki naszego klubu a w szczególności Wiktoria Wróbel, która zdobyła trzy medale mistrzostw w grze pojedynczej, podwójnej i w drużynie. W grze pojedynczej Wiktoria pokonała w stosunku 4:2 Annę Brzyską /PKS KLOPING Jarosław/ a w grze podwójnej z Iloną Sztwiertnią /KS Bronowianka Kraków/ wywalczyła tytuł wicemistrzowski.

W finale drużynowych Mistrzostw Polski nasze zawodniczki – Wiktoria Wróbel i Adrianna Licbarska/ przegrały z drużyną Politechniki Rzeszów 1:3/. Warto dodać, że w mistrzostwach startowały jeszcze trzy nasze zawodniczki – Paulina Pręda, Traczyk -Kępa Beata i Zuzanna Czaja. Adrianna Licbarska po wyrównanej grze przegrała 2:4 z zawodniczka nr 3 turnieju Natalią Szymczak /Skarbek Tarnowskie Góry/ i uplasowałą sie na miejscach 9-16. Gratulujemy!!!!!!